Interiérový design

Vytváříme prostory, které zlepšují kvalitu bydlení

  • Navrhujeme interiéry komplexně se zohledněním všech požadavků klienta

  • Zajistíme Vám veškeré zboží a výrobky, zařizovací předměty, nábytek, dekorační látky, stínění, svítidla

  • Používáme výrobky a materiály renomovaných firem

  • Služby můžete objednávat jednotlivě

  • Služby interiérového architekta zahrnují jak studii stavebních úprav a 3D vizualizaci interiéru, tak i dodávku kvalitních a spolehlivých řemeslníků. Vše zorganizujeme a zajistíme nábytek dostupný na trhu i vyrobený na míru včetně doplňků.

  • Interiéry pokojů, rodinných domů, komerčních prostor, restaurací, obchodů apod.

Kontaktujte nás

Naše projekty

Jak pracujeme

Jsme s Vámi od začátku celé realizace až po jeho úplné dokončení. Přečtěte si více o tom, jak spolupráce s námi probíhá.

jak pracuje interiérový designer
Nezávazná konzultace – zdarma

Rád za Vámi přijedu a na nezávazné schůzce se poznáme, uvidíte kdo skutečně jsem, jaké mám zkušenosti, jak přemýšlím, nakolik Vám dokáži naslouchat a respektovat Vaše přání. Na začátku práce si s klienty předáváme informace, zjišťujeme detailní představy, požadavky a očekávání.

Zaměření a dispoziční řešení

Po vyzpovídání si prostor si sami zaměříme, překreslíme do digitální podoby a kompletujeme technické podklady. Z informací ze schůzky pro Vás najdeme řešení a logicky poskládáme dispoziční řešení interiéru.

Návrh a vizualizace

Vizualizace ukáže ucelenou koncepci, prostorové řešení, barevné a materiálové řešení. Ke každému interiéru a klientovi mám individuální přístup. Interiéry musí být funkční, praktické a musíte se uvnitř cítit dobře. Interiéry tvořím na míru.

Dokumentace k realizaci

Realizace vyžaduje pečlivou přípravu a přesnost. Zakreslíme všechny zařizovací předměty, nábytek, elektro, svítidla, kladečské výkresy obkladů a vše co je potřeba k realizaci. Je to nejlepší investice do interiéru a bohatě se Vám vrátí.

Realizace interiéru

Máme profesionální tým specialistů všech profesí. Volíme individuální přístup a respektujeme přání klientů.

Kontaktujte nás

Chcete o našich nových projektech vědět jako první?

Sledujte nás na sociálních sítích.