Veletržní expozice

Vytváříme expozice, které vás budou dokonale reprezentovat

  • Návrhy veletržních a výstavních expozic, showroomů, komerčních  interiérů včetně technické dokumentace pro realizátory

  • Vizualizace, animace, grafický design, tisková příprava, floristický design, reklamní předměty.

  • Špičkové řešení Vašich veletržních expozic v tuzemsku i v zahraničí.

  • Komunikace s veletržními správami.

  • Expozice interiérové, exteriérové, atypické, systémové a typové ze systémů Octanorm, Maxima, Syma, Orbit, Monti , Alur, MIlos, SignWare atd.

  • Přízemní i patrové expozice.

Kontaktujte nás

Naše projekty

Jak pracujeme

Jsme s Vámi od začátku návrhu a celé realizace až po jeho úplné dokončení. Přečtěte si více o tom, jak spolupráce s námi probíhá.

jak pracuje interiérový designer
Nejdříve se potkáme

Na úvod se potkáme a na schůzce si řekneme o vašich představách ohledně návrhu, požadavcích a možnostech řešení daného prostoru. Zohledníme vaše potřeby a také rozpočet. Jedině tak dokážeme vytvořit návrh, u kterého si na první dobrou řeknete, že je to ono.

Zhotovíme cenovou nabídku

Každá zakázka je jedinečná. Proto vypracujeme cenovou nabídce na vizualizace a na technickou prováděcí dokumentaci. Proto Vám předložíme co vše bude projekt obsahovat až po naší vstupní schůzce. Vytvoříme konkrétní cenovou nabídku přímo pro váš projekt a budete přesně vědět, do čeho jdete.

Začátek tvorby – zadání

V momentu, kdy si odsouhlasíme vše potřebné, začínáme v našem designovém studiu pracovat na vašem projektu. Opět hraje důležitou roli vše, co si řekneme na schůzce – dle vašich podkladů a požadavků vytvoříme zadání pro tvorbu návrhu.

Návrh a vizualizace

Vizualizace ukáže ucelenou koncepci, prostorové řešení, barevné a materiálové řešení. Ke každému projektu a klientovi mám individuální přístup. Navržená řešení musí být funkční a praktická. Díky našim 3D fotorealistickým vizualizacím dostanete jasnou představu o budoucím vzhledu expozice.

Úpravy dle potřeby

Dokumentace k realizaci

Realizace vyžaduje pečlivou přípravu a přesnost. Zakreslíme všechny zařizovací předměty, nábytek, elektro, svítidla, kladečské výkresy obkladů a vše co je potřeba k realizaci. Je to nejlepší investice do projektu a bohatě se Vám vrátí.

Realizace exteriéru

Máme profesionální tým specialistů všech profesí. Volíme individuální přístup a respektujeme přání klientů.

Kontaktujte nás

Chcete o našich nových projektech vědět jako první?

Sledujte nás na sociálních sítích.